Haz 7, 2023
7567 Görüntüleme

3 Adımda EPTTAVM Giriş ve Üye Olma İşlemleri

Yazar:

Epttavm Giriş İşlemleri | Epttavm Üye Olma ve Sonraki İşlemler | Şifre Alma, Şifre Oluşturma, Hesap Açma | Kampanyalar | Detaylar…

E PTT AVM, PTT tarafından hayata geçirilen ve tüketicilere uygun fiyatlarda dilediği ürünü sunan bir e-ticaret platformudur. Yaklaşık olarak 6 yıldır faaliyette olan E PTT AVM, tüketicilere güvenli bir alışveriş keyfi sunmaktadır. Pek çok şirket kendi marka ve ürünlerini epttavm.com üzerinden sergilemekte ve ürünlerini alıcıları ile buluşturmaktadır. EPTTAVM Giriş ve Üye Olma İşlemleri Detayları…

Günümüzde 18 milyonun üzerinde üye sayısına sahip olan bu platform, PTT’nin hemen hemen her alanda sahip olduğu kaliteli hizmet anlayışını ortaya sermektedir. Pek çok şirket için bünyesinde mağaza açmaya da imkan sağlayan PTT AVM, Sony, Teknosa, Kiğılı gibi her alandan markaların ürünlerini uygun fiyatlarda alıcıyla buluşturmasına zemin hazırlamaktadır. Üstelik ürünlerin teslimatını da yine kendi bünyesindeki kargo şirketi ola n PTT kargo ile sağlayan PTT AVM, ödeme sistemindeki devlet güvencesiyle de tüketici için bir adım önde olmaktadır. Tüketicilerin güvenli bir alışveriş için yapması gereken tek işlem üye olarak Epttavm giriş yapması ve alışverişe başlamasıdır.

Epttavm Giriş İşlemleri

Günümüzde pek çok tüketici ya da pttavm abonesi, internet sitesinin güvenli olup olmadığını bilmediğinden tereddütte kalmakta ve alışveriş yapamamaktadır. Özellikle de ödeme sistemine karşı duyulan şüphe, bazı abonelerin hala sipariş verememesine neden olmaktadır. Fakat pttavm, e-ticaret devlerinden hepsiburada.com, gittigidiyor.com gibi alışveriş sitelerinde kullanılmakta olan ödeme sistemine sahip olan devlet güvencesi sağlamaktadır. Dolayısıyla tüketiciler, içleri rahat bir şekilde epttavm üye olma platformu üzerinden üyeliğini başlatarak rahatlıkla alışverişlerini yapabilmelidir.

Platforma üye olan tüketiciler ise Epttavm giriş işlemlerinin ardından doyasıya alışveriş yaparak ürünlerini birkaç gün içerisinde teslim alabilmektedir.

Epttavm Üye Olma ve Sonraki İşlemler – Adım Adım

Sisteme üye olmak isteyen tüketiciler bu işlemi yalnızca 3 adımda gerçekleştirebilmektedir.

  1. Adım: öncelikle ilk adım olarak tüketicinin Google üzerinden “Epttavm üye olma” sorgusunu aratması ve ilk sayfayı açması gerekmektedir.
  2. Adım: bu adımda açılan ekranda sağ üst kenarında yer alan “Ücretsiz Üye Olun” menüsü üzerine giriş yapması gerekmektedir.
  3. Adım: bu son adımda ise yapılacak olan tek işlem ise, sistemi kişisel bilgiler ile iletişim bilgilerinin girilmesi ve kullanıcı adı ile şifrenin belirlenmesidir. Bu sayede sadece 3 adımda Epttavm üye olma işleri yerine getirilmiş olacaktır.

Bir önceki yazımız olan E-PTT-AVM Nedir? Epttavm Güvenilir mi? başlıklı makalemizde E PTT AVM, Epttavm ve PTT AVM hakkında bilgiler verilmektedir. Aynı zamanda PTT Kredileri hakkında bildiklerinizi ve merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum kutusu vasıtasıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

PTT Kredim Etiketleri:
· ·
Kaynak:
PTT AVM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir