May 31, 2023
10189 Görüntüleme

4 Adımda EPTTAVM Hesap Oluşturma ve Silme İşlemleri

Yazar:

Epttavm Hesap Oluşturma, Hesap Silme, EPTTAVM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İletişim Destek Hakkında Tüm Detaylar…

E PTT AVM, ülkenin en köklü şirketlerinden biri olan Posta ve Telgraf Teşkilatı tarafından kurulan ve yaklaşık olarak 6 yıldır faaliyette olan bir alışveriş sitesidir. Türkiye’nin ilk 3 boyutlu alışveriş sitesi olarak bilinen bu site, tüketicilere onlarca kategoride yüzlerce ürün sunmaktadır. EPTTAVM hesap oluşturma işleminin ardından siteye üye olan tüketiciler, diledikleri ürünleri 3 boyutlu olarak inceleyip satın alabilme imkanına sahip olmaktadır. Bu özelliği sayesinde tüketicilere güvenli bir alışveriş olanağı tanıyan PTT’nin elektronik ticaret şirketi, PTT AVM iletişim kanalları sayesinde de destek sağlamaktadır.

Epttavm Hesap Oluşturma

EPTTAVM hesap oluşturma işlemi, yalnızca 4 adımda gerçekleştirilebilecek olan oldukça kolay bir işlemdir. Bir tüketicinin PTTAVM üzerinden hesap oluşturabilmesi için öncelikle epttavm.com adresine giriş yapması ve açılan ekranın sağ köşesindeki yeşil kutucukta yer alan “Hesabım, Giriş Yap-Üye Ol” menüsünü kullanması gerekmektedir. Bu menüye giriş yapan tüketici yine ekranın sağ yarısında yer alan “Ücretsiz Üye Olun” menüsüne giriş yapması ve şirket tarafından talep edilen kişisel ve iletişim bilgilerini eksiksiz olarak girmiş olması gerekmektedir. Başvuru formunu dolduran tüketici EPTTAVM hesap oluşturma işlemini başarılı bir şekilde tamamlamış olacaktır.

Epttavm Hesap Silme

EPTTAVM hesap silme işlemini gerçekleştirmek isteyen yani diğer bir deyişle üyeliğini iptal etmek isteyen bir PTTAVM üyesi bu işlemi tek başına gerçekleştirememektedir. Bu gibi durumlarda üyenin PTTAVM iletişim kanalları üzerinden ilgili birimler ile iletişime geçmesi ve neden hesabını silmek istediğini açık ve kesin bir şekilde bildirmesi gerekmektedir. Genellikle EPTTAVM hesap silme talebi PTTAVM’nin iletişim kanallarından biri olan mail yolu ile iletilmektedir. Bu doğrultuda üye olan kişinin [email protected] adresine iptal talebini iletmesi gerekmektedir.

EPTTAVM İletişim

PTT AVM, bünyesinde 18 milyonun üzerinde aboneye sahip olan bir kuruluştur. Sahip olduğu bu aboneleri için her alanda kesintisiz hizmet sağlamakta olan EPTTAVM, bu hizmetler için de PTT iletişim kanallarını oluşturmuştur. Bu doğrultuda tüketicilerin hemen hemen her türlü soru, sorun ve ihtiyaçlarını giderebilmek adına kurulan bu PTT AVM iletişim kanalları ise, [email protected] ve [email protected] mail adresleri, 444 1 788 numaralı Müşteri Hizmetleri ve resmi internet sitesinde yer alan “Bize Ulaşın” menüsüdür.

Bir önceki yazımız olan EPTTAVM’den Alışveriş Yapanların Yorumları, Avantaj ve Dezavantajları! başlıklı makalemizde E PTT AVM, Epttavm ve PTT AVM hakkında bilgiler verilmektedir. Aynı zamanda PTT Kredileri hakkında bildiklerinizi ve merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum kutusu vasıtasıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

PTT Kredim Etiketleri:
· ·
Kaynak:
PTT AVM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir