Haz 4, 2023
7961 Görüntüleme

E-PTT-AVM Nedir? Epttavm Güvenilir mi?

Yazar:

Epttavm Nedir? Epttavm Güvenilir mi? Epttavm Hangi Markaları Kapsıyor? Epttavm İletişim Hattı, Pttavm Şikayet Hattı

E PTT AVM, PTT tarafından kurulan ve Türkiye’nin ilk 3 boyutlu alışveriş sitesi olma niteliğine sahip olan bir e-ticaret sitesidir. E PTT AVM, yaklaşık olarak 6 yıldır faaliyet gösterirken, tüketicilere ürün tanıtımlarını 3 boyutlu olarak gerçekleştirmekte ve satışlarını bu şekilde yapabilmektedir. Alışveriş ile alakalı herhangi bir problem yaşayan müşteriler, Epttavm iletişim hattı üzerinden iletişime geçerek, problemi hakkında destek de alabilmektedir.

Epttavm Nedir?

Türkiye’nin en eski ve en köklü şirketlerinden biri olan PTT, hayata geçirmiş olduğu PTT avm ile elektronik ticaret sektörüne giriş yaptı. Üstelik sektöre oldukça sağlam bir giriş yapan E PTT AVM, yaklaşık olarak 18,5 milyon aboneye ev sahipliği yapmaktadır. PTT avmde ödeme sistemi, hepsiburada.com, gittigidiyor.com gibi e ticaret sitelerindeki sistem ile hemen hemen aynıdır. Üstelik devlet güvencesi sağlayan E PTT AVM, teslimat konusunda da büyük avantaj sağlamaktadır. Teslimatlar ile alakalı olarak Epttavm iletişim hattı üzerinden bilgi alınabilmektedir.

E PTT AVM’den gerçekleştirilen alışverişlerin teslimatı yine PTT tarafından gerçekleştirilmektedir. Türkiye genelinde 4 bin 59 şubesi ile bu alanda da hizmet vermekte olan PTT, diğer kargo şirketlerini yer almadığı ayrıca bin 342 noktaya da teslimat sağlayabilmektedir.

Epttavm Güvenilir mi?

E PTT AVM’nin yaklaşık olarak 18,5 milyon abonesi olmasına rağmen, tüm bu aboneler arasında hiç alışveriş yapmamış olanları da mevcuttur. Bunun nedeni ise abonelin epttavm güvenilir mi değil mi diye endişe duymasıdır. Halbuki E PTT AVM, devlet güvenesi ile ödeme imkanı sunmakta ve sağlam bir altyapıya sahip bulunmaktadır. Dolayısıyla E PTT AVM, tıpkı diğer büyük e ticaret sitelerinde olduğu üzere güvenilir bir internet sitesidir. Herhangi bir problem yaşayan aboneler için de pttavm şikayet hattı üzerinden hizmet verilebilmektedir.

Epttavm Hangi Markaları Kapsıyor?

E PTT AVM, alışılagelen alışveriş kültürünü internet ortamına taşıyan sitelerden biri olarak bilinmektedir. Site açılmadan önce PTT tarafından SONY, Teknosa, Goldaş, Kiğılı gibi çeşitli markalarla anlaşmalar yapılmış ve her marka, sitenin açılması ile beraber kendi ürün ve markalarını sergilemeye başlamıştır. Alışverişi esnasında sorun yaşayan ya da aldığı ürün ile alakalı bir problemi olan müşteriler pttavm şikayet hattı üzerinden sorunlarını bildirebilmekte, en kısa süre içerisinde destek alabilmektedir.

PTT Kredim Etiketleri:
· ·
Kaynak:
PTT AVM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir