Haz 8, 2023
10951 Görüntüleme

En Yakın PTT Şubesi Nerede? En Yakın PTT’yi Bulma!

Yazar:

Ülkemizin en güvenilir ve en köklü şirketlerinden olan PTT; posta hizmetlerinin yanı sıra Posta, Kargo, Bankacılık ve E-Ticaret alanlarında da faaliyet vermektedir. Türkiye’nin çok geniş bir hizmet ağına sahip şirketi olan PTT vatandaşlarımızın beklentileri ile faaliyetlerini her geçen gün geliştirmektedir. PTT’ nin Kayıtlı Elektronik Posta (KEP), PTTCELL, e -tebligat, Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) ve Pttavm gibi hizmet alanlarında da faaliyet vermesi nedeniyle bu hizmetleri almak için en yakın PTT şubesine gitmeniz gereklidir. Ayrıca PTT müşteri hizmetleri ile de temasa geçerek bilgi alabilirsiniz.

En Yakın PTT Şubesi Nasıl Öğrenilir?

En yakın PTT şubesine ulaşmanın ve öğrenmenin farklı yolları vardır. PTT şubelerine ve adres bilgilerine ulaşmak için PTT web sayfasını kullanabilirsiniz. Bu sayfa en yakın PTT şubesi menüsüne girerek gerekli olan “İl” ve “İlçe” bilgilerini girdikten sonra “Sorgula” butonunu seçmeniz gereklidir. Daha sonra gelen sayfada PTT şubeleri ile ilgili adres ve telefon gibi bilgiler karşımıza çıkmaktadır. İnternete giremeyenler ise PTT müşteri hizmetleri hattını arayarak bu konuda destek alabilmektedir.

En Yakın PTT Şubesi Telefon Numarası Kaç?

PTT müşteri hizmetleri ile size en yakın olan PTT şubesi hakkında bilgi alabilirsiniz. 444 1 788 nolu çağrı merkezini arayarak size en yakın PTT noktalarını anında öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile PTT şubelerinin telefon numaralarını öğrenmenin bir diğer yolu da internetten öğrenmektir, PTT’nin resmi web sayfasından arama yaparak tüm PTT şubelerinin iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Girdiğiniz il ve ilçe bilgilerinden sonra sorgulama yaptığınızda PTT şubesi bulunduğu noktaları harita üzerinde konum bilgisiyle birlikte görebilir ve telefon numaralarına ulaşarak güvenilir ve hızlı bir şekilde iletişimde bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PTT Ev Hanımlarına Kredi İmkanı başlıklı makalemizde PTT, PTT Kredileri ve PTT Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir. Aynı zamanda PTT Kredileri hakkında bildiklerinizi ve merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum kutusu vasıtasıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak:
PTT Kredisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir