Nis 24, 2023
7426 Görüntüleme

EPTTAVM Banka Kampanyaları

Yazar:

Epttavm Banka Kampanyaları, Güncel EPTTAVM Kampanyaları, EPTT AVM Şikayet ve Destek Hattı için tüm detaylar…

E PTT AVM, Posta ve Telgraf Teşkilatı olan PTT tarafından kurulmuş ve elektronik ticaret alanında faaliyet göstermekte olan bir kuruluştur. Yaklaşık olarak 6 yıldır hizmet vermekte olan E PTT AVM, tüketicilere ev elektroniğinden bilgisayara, kitaptan hırdavata, teknolojik aletlerden cep telefonlarına varana kadar onlarca kategoride yüzlerce ürünü tüketici ile buluşturmaktadır. Üstelik vermiş olduğu hizmetlerinde devlet güvencesi de sağlayan bu kuruluş, PTTAVM iletişim hattı üzerinden de ürün ve hizmetler ile alakalı olarak destek sağlayabilmektedir.

Epttavm Banka Kampanyaları

Türkiye’nin en eski ve en köklü şirketlerinden biri olan PTT, hemen hemen her alanda kendini geliştirerek tüketicilere çeşitli hizmetler sağlayabilmektedir. Postacılık, lojistik, telekomünikasyon gibi hizmetlerinin içerisinde birde e-ticareti dahil eden PTT, Türkiye’nin ilk 3 boyutlu alışveriş sitesini kurarak hizmete sunmuştur.

Yaklaşık olarak 6 yıldır faaliyette olan  bu e-ticaret kuruluşu üzerinden tüketicilere en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan bu kuruluş, düzenlemiş olduğu pek çok EPTTAVM kampanya çeşitleri sayesinde bu amacı doğrultusunda faaliyet göstermektedir. Bu kampanyaları kapsamında yüzlerce ürüne indirim uygulayarak, kaliteye piyasanın çok daha altında fiyatlar ile ulaşabilme olanağı sağlayan EPTTAVM, bankalar ile gerçekleştirmiş olduğu anlaşmalar kapsamında da çeşitli kampanyalara imza atmaktadır.

Örneğin, EPTTAVM banka kampanyaları kapsamında hayata geçirilen bir kampanya sayesinde, Garanti Bankası müşterileri BonusFlaş uygulaması üzerinde GarantiPay ile yapacak oldukları ödemelerde, mevcut kampanyaya ek olarak +4 taksit alabilme gibi bir avantaj elde edebilmekte idi. Zaman zman bu ve bunun gibi pek çok EPTTAVM banka kampanyaları düzenleyen bu kuruluş, tüketicilere pek çok konuda avantaj sağlamaktadır.

Güncel EPTTAVM Kampanyaları

Banka kampanyalarının yanı sıra çeşitli indirim ya da ulaşım kampanyaları da sunan EPTT AVM, hali hazırda da pek çok kampanyaya imza atmaktadır. En güncel EPTTAVM kampanyalarına bakılacak olursa; İDAŞ ve Yataş gibi markaların yataklarında yüzde 50’ye varan indirim, Araca özel paspaslarda kampanya, Taç ve Schafer markalı ürünlerde indirim, köpek ve kediler için olan ürünlerde en iyi fiyat garantisi, araba sileceklerinde kaçırılmayacak fırsatlar, perlas lastiklerinde kış fırsatı, genç odası takımlarında çeşitli kampanyalar ve bunun gibi onlarca kampanya EPTTAVM tarafından tüketicilere sunulmaktadır.

EPTT AVM Şikayet

EPTT AVM, düzenlemiş olduğu kampanyaları ya da tüketicilere sunmuş olduğu ürün ve hizmetleri karşısında daha iyi hizmet verebilmek adına müşteri hizmetleri üzerinden şikayet ve öneri alabilmektedir. PTT AVM şikayet için müşteri hizmetleri ile iletişime geçen bir müşterinin sonuç alabilmesi için yalnızca müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirmesi ve yaşamış olduğu problemi izah etmesi gerekmektedir. Bu sayede en kısa zaman içerisinde problem EPTTAVM yetkilileri tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan EPTTAVM’den Alışveriş Yapanların Yorumları, Avantaj ve Dezavantajları! başlıklı makalemizde E PTT AVM, Epttavm ve PTT AVM hakkında bilgiler verilmektedir. Aynı zamanda PTT Kredileri hakkında bildiklerinizi ve merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum kutusu vasıtasıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

PTT Kredim Etiketleri:
· ·
Kaynak:
PTT AVM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir