Mar 27, 2023
8493 Görüntüleme

EPTTAVM Destek Hattı ve Şikayet Bildirme

Yazar:

EPTTAVM Destek Hattı, EPTTAVM Şikayet Hattı, Şikayet Bildirme, EPTTAVM Müşteri Temsilcisine Bağlanma!

E PTT AVM, yakın geçmişte PTT tarafından kurulan ve Türkiye’nin ilk 3 boyutlu AVM’si olma niteliğine sahip olan elektronik bir alışveriş sitesidir. E-ticaret olarak faaliyet gösteren E PTT AVM, yaklaşık olarak 6 yıldır hizmet vermektedir. Pek çok marka için bünyesinde mağaza açma ve markaların ürünlerini sergileme imkanı sunan PTT AVM, 18,5 milyon abone ile adeta bir e-ticaret devi haline gelmiştir. EPTTAVM Destek Hattı ve Şikayet Bildirme için…

Alışverişlerde ödeme konusunda da devlet güvencesi sağlayan PTT AVM, sektörün öncü isimleri olan hepsiburada.com, gittigidiyor.com da kullanılan ödeme sistemine benzer bir sistem kullanmaktadır. Teslimat konusunda da kendi kargo şirketi olan PTT Kargo ile Türkiye’nin hemen hemen er noktasına taşımacılık hizmetleri sağlayarak, tüketicilere kaliteli ve güvenli bir alışveriş imkanı sunmaktadır.

Epttavm Destek Hattı

Pttavm, bünyesinde Sony, Teknosa, Kiğılı gibi dev markalara yer vermektedir. Yüzlerce marka ile tüketicilere keyifli bir alışveriş imkanı sunan bu kuruluş, ayrıca yaşana ya da yaşanabilecek her türlü problem, şikayet, öneri gibi durumlara yönelik olarak Epttavm Destek Hattı üzerinden hizmet verebilmektedir. Bunun ile beraber örneğin; E PTT AVM üzerinde mağaza açmak isteyen girişimciler de, aynı şekilde Epttavm Destek Hattı üzerinden iletişime geçerek, konu ile alakalı yapması gereken işlemler ya da görüşmesi gereken yetkililere yönelik bilgi alabilmektedir.

Epttavm Şikayet Hattı

Epttavm Şikayet Hattı ile Destek Hattı, hemen hemen aynı görevi yerine getirmektedir. Şikayet hattı üzerinden tüketiciler satın aldıkları ürünleri ya da hizmetleri ile alakalı olarak problemlerini yetkililere ya da satıcılara bildirebilmekte ve problemin çözümlenmesini talep edebilmektedir. Bu doğrultuda kullanılabilecek Epttavm Şikayet Hattı telefon numarası bulunmamakta, fakat mail yolu ile iletişim sağlanmaktadır. [email protected] adresi üzerinden ya da internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın menüsü üzerinden ulaşım sağlayabilmek mümkündür.

EPTTAVM Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Pttavm, henüz müşterileri için ulaşım sağlayabilecekleri bir çağrı merkezi ve müşteri temsilcisi hattını hayata geçirmemiştir. Bunun yerine mail yolu ile müşteri temsilcileri müşteriler ile iletişime geçerek, herhangi bir soru, sorun, problem ya da şikayet toplamakta, bu doğrultuda müşteriler ile kısa süre içerişinde iletişime geçerek çözüm yolu sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan E-PTT-AVM Nedir? Epttavm Güvenilir mi? başlıklı makalemizde E PTT AVM, Epttavm ve PTT AVM hakkında bilgiler verilmektedir. Aynı zamanda PTT Kredileri hakkında bildiklerinizi ve merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum kutusu vasıtasıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

PTT Kredim Etiketleri:
· ·
Kaynak:
PTT AVM

Görüşler EPTTAVM Destek Hattı ve Şikayet Bildirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir