Haz 2, 2023
7007 Görüntüleme

EPTTAVM Kampanyaları

Yazar:

Epttavm Kampanyaları, Epttavm Banka Kampanyaları, Epttavm Kupan Kodu Nedir?, E PTT AVM Şikayet Hattı ve Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi!

PTT AVM, Türkiye’nin en önemli kurumlarından biri olan PTT’nin kurmuş olduğu ve elektronik ticaret alanında faaliyet göstermekte olan bir kuruluştur. E-ticaret sektöründe oldukça yeni bir kuruluş olan PTT AVM, kısa süre içerisinde milyonlarca aboneye ulaşarak hizmet vermeye başlamıştır. Bünyesinde yüzlerce markaya mağaza açma olanağı da tanıyan PTTAVM, ev elektroniğinden bilgisayara, kitaptan anne ve bebek ürünlerine, pet shoptan giyime, aksesuardan oto malzemelerine, süper marketten kozmetik ve sağlık ürünlerine varana kadar binlerce ürünü tüketici ile buluşturmaktadır. Epttavm Kampanyaları detayları…

Epttavm Kampanyaları

PTTAVM, diğer pek çok e-ticaret şirketinde olduğu üzere, tüketicilere herhangi bir mağazaya gitmeye gerek olmadan, oldukça uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli ürünler sunmaktadır. Bunun ile beraber çeşitli EPTTAVM kampanyalarına da imza atan PTTAVM, bu kampanyaları dönem dönem güncellemekte ya da biten kampanyanın yerine bir yenisini daha düzenlemektedir.

En güncel EPTTAVM kampanyalarına bakılacak olursa tüketiciler hali hazırda; DAGİ Plaj Giyimlerinde Sezon Sonu İndirimi, Can Dostlarımız Aç Kalmasın Kampanyası, Televizyonlarda Yüzde 35’e Varan İndirim Kampanyası, Kombi Kampanyası, Lagoste ve Tommy Hilfiger Kol Saati Kampanyası, Seçili Bosch Ürünlerinde Kaçırılmayacak Fiyatlar, Cebinize Uygun Cep Telefonları, Erkek Deri Ayakkabı Fırsatları, Sitare Sonbahar ve Kış Sezonunda Yüzde 70’e Varan İndirimler gibi çeşitli EPTTAVM kampanyalarından faydalanabilmektedir.

E PTT AVM Şikayet Hattı

E PTT AVM’den satın alınan herhangi bir ürün ya da hizmet ile alakalı problemler, merak edilen sorular, kampanyalar ile alakalı bilgiler genellikle PTT’nin çağrı merkezi üzerinden halledilebilmektedir. Ürün ya da hizmet ile alakalı yaşamış olduğu sorunu, merak edilen soruyu ya da üründeki bir arızayı, yanlışlığı bildirebilmek için tüketicinin yapması gereken tek iş E PTT AVM şikayet hattını aramaktır. Bu gibi durumlarda aranabilecek telefon numarası 444 1 788’dir. Bunun dışında şirket ile mail yolu ya da site üzerinden form doldurularak da iletişime geçilebilmektedir.

Epttavm Kupan Kodu Nedir?

EPTTAVM kupon kodu, PTT AVM’nin düzenlemiş olduğu indirim kampanyalarında, indirimden faydalanabilmek için kullanılmakta olan bir koddur. Düzenlenen kampanyalar kapsamında E PTT AVM tarafından üretilen bu kodlar sayesinde, tüketiciler yapmış oldukları alışverişlerden indirim alabilmektedir. Tüketicilerin bu gibi indirim ve avantajlardan faydalanabilmesi için, EPTTAVM kampanyalarını takip etmesi gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan 3 Adımda EPTTAVM Giriş ve Üye Olma İşlemleri başlıklı makalemizde E PTT AVM, Epttavm ve PTT AVM hakkında bilgiler verilmektedir. Aynı zamanda PTT Kredileri hakkında bildiklerinizi ve merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum kutusu vasıtasıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

PTT Kredim Etiketleri:
· ·
Kaynak:
PTT AVM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir