May 19, 2023
11640 Görüntüleme

Epttavm Kimin?

Yazar:

EPTTAVM Kimin? EPTTAVM Devletin mi Özel mi? EPTT AVM Nasıl Faaliyet Gösterir? Tüm Detaylar için…

E PTT AVM, Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü (PTT) tarafından kurulan bir elektronik ticaret şirketidir. Türkiye’nin en eski şirketlerinden biri olan ve kamu bünyesinde faaliyet göstermekte olan PTT, Türkiye’de çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Son 6 yıldır elektronik ticaret alanında da çalışmalar yürütmekte olan PTT, E PTT AVM’nin kuruluşunu gerçekleştirerek, tüketicilere keyifli ve güvenilir bir alışveriş imkanı sağlamaktadır.

EPTTAVM Devletin mi Özel mi?

PTT, rekabet ortamının her daim canlı olduğu e – ticaret sektöründe de bir atılım gerçekleştirerek, yaklaşık olarak 6 yıl öncesinde PTT AVM’nin açılışını gerçekleştirdi. Türkiye’nin ilk 3 boyutlu alışveriş sitesi olarak hayata geçirilen bu kuruluş, pek çok vatandaşın “EPTT AVM kimin?”, sorusuna maruz kalmaktadır.

Türkiye’de uzun yıllardır pek çok alanda hizmet vermekte olan Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğüne ait olan PTT AVM, devlet bünyesinde faaliyetlerini yürütmektedir. Kurulduğu günden bu yana çalışmalarına istikrarlı bir şekilde devam eden kuruluş, bünyesindeki yaklaşık olarak 18,5 milyon abone için devlet güvencesinde alışveriş imkanı sunmaktadır. Hepsiburada, gittigidiyor gibi e-ticaret devleri arasında yer bulabilmek adına sağlam çalışmalar yürüten PTTAVM, bünyesinde elektronikten bilgisayara, ev dekorasyonundan kitaplara varana kadar her alandan yüzlerce ürüne ev sahipliği yapmaktadır.

EPTTAVM Kimin?

PTTAVM’nin ismini duyan tüketicilerin en merak ettiği konuların başında “EPTTAVM Kimin?” sorusu gelmektedir. PTTAVM, adından da anlaşılacağı üzere PTT’ye ait olan bir e-ticaret kuruluşu olup, oldukça genç bir girişimdir. Fakat kısa süre içerisinde sektörde iyi bir takipçi ve abone kitlesine ulaşan E PTT AVM, Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın 21’inci yüzyılda kendini ispatlamış hali olarak tanıtılmaktadır.

EPTT AVM Nasıl Faaliyet Gösterir?

PTTAVM’de işler oldukça profesyonel bir şekilde yürütülmektedir. Bünyesinde yüzlerce marka için mağaza açma ve her markanın da ürünlerini sergileyebilme imkanı sunan PTTAVM, tüketicilere herhangi bir problem ya da arıza durumu ile karşı karşıya kaldığında PTTAVM iletişim ve EPTTAVM şikayet hattı olarak hizmet sağlamaktadır.

Örneğin; e-ticaret sitesi üzerinden alınan bir ürün ile yaşanan herhangi bir problem karşısında EPTTAVM şikayet için müşteri hizmetleri üzerinden ulaşım sağlanabilirken, ödeme ya da teslimat ile alakalı bir durum söz konusu olduğunda PTT iletişim numarası üzerinden yine müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirilerek hizmet alınabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan EPTTAVM’den Alışveriş Yapanların Yorumları, Avantaj ve Dezavantajları! başlıklı makalemizde E PTT AVM, Epttavm ve PTT AVM hakkında bilgiler verilmektedir. Aynı zamanda PTT Kredileri hakkında bildiklerinizi ve merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum kutusu vasıtasıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

PTT Kredim Etiketleri:
· ·
Kaynak:
PTT AVM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir