Oca 10, 2023
6891 Görüntüleme

EPTTAVM Müşteri Hizmetleri Numarası ve Tüm İletişim Hatları

Yazar:

Epttavm Müşteri Hizmetleri Numarası, Epttavm İletişim Kanalları, Epttavm Müşteri Hizmetleri Hızlı Bağlanma, Çağrı Merkezi!

PTT AVM, Türkiye’nin en köklü şirketlerinden olan PTT tarafından kurulmuş bir elektronik ticaret şirketidir. Bankacılık, lojistik, posta ve GSM operatörü gibi çeşitli alanlarda çeşitli hizmetler sunan PTT, son birkaç yıldır e-ticaret alanında da faaliyet göstermektedir. Tüketicilere devlet güvencesinde rahat ve keyifli alışveriş yapabilme imkanı sunan şirket, herhangi bir soru, sorun, talep ve şikayet için EPTTAVM çağrı merkezi üzerinden de hizmet sunabilmektedir. Epttavm Müşteri Hizmetleri Numarası ve İletişim Kanalları!

Epttavm Müşteri Hizmetleri Numarası

EPTTAVM çağrı merkezi, PTT AVM’nin müşterileri için her türlü konuda destek sağlayabileceği bir platform olarak kurulmuştur. PTTAVM üzerinden alışveriş yapan tüketicilerin herhangi bir problem ile karşı karşıya kaldığında ya da herhangi bir konuda bir talepte bulunmak istediğinde arayabileceği EPTTAVM müşteri hizmetleri numarası 444 1 788’dir. Bu hat üzerinden müşteri temsilcisi ile iletişime geçen PTTAVM müşterisi, talep, şikayet, öneri ya da bunun gibi çeşitli işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Epttavm İletişim Kanalları

PTT AVM, yalnızca EPTTAVM müşteri hizmetleri numarası ile değil ayrıca online olarak da iletişim kanalı sunmaktadır. Online olarak sunulan bu hizmette, E PTT AVM’nin resmi internet sitesine giriş yapan bir tüketicinin “Bize Ulaşın” menüsü üzerinden Ad – Soyad, e-posta, telefon numarası, konu ve neden ulaşılmak istendiğini gibi bilgileri girerek formu kuruma göndermesi gerekmektedir. Formu alan E PTT AVM yetkilileri ise en kısa süre içerisinde tüketiciye konu ile alakalı olarak dönüş sağlamaktadır.

Bunun dışında ayrıca tüketiciler, mail yolu ile de iletişime geçebilmektedir. Örneğin; e-ticaret mağazası ile alakalı herhangi bir soru, sorun, öneri ya da bunun gibi durumlar için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isteyen tüketicinin [email protected] adresine mail atması gerekmektedir.

Epttavm Müşteri Hizmetleri Hızlı Bağlanma

PTT AVM’nin müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isteyen tüketicinin öncelikle EPTTAVM telefon no araması gerekmektedir. Bu numarayı arayan tüketici direkt olarak PTT müşteri hizmetlerine bağlanacak olan tüketicinin E PTT AVM işlemleri için 6’yı tuşlaması gerekmektedir. Bu menü üzerinden gerçekleştirilecek olan işlem için de menü tercihinde bulunacak olan tüketici bu sayede müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde bağlanabilmektedir. Bu doğrultuda iletişime geçilecek olan EPTTAVM müşteri hizmetleri telefon no; 444 1 788’dir.

Bir önceki yazımız olan EPTTAVM Kampanyaları başlıklı makalemizde E PTT AVM, Epttavm ve PTT AVM hakkında bilgiler verilmektedir. Aynı zamanda PTT Kredileri hakkında bildiklerinizi ve merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum kutusu vasıtasıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

PTT Kredim Etiketleri:
· ·
Kaynak:
PTT AVM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir