Haz 10, 2023
7105 Görüntüleme

EPTTAVM’den Alışveriş Yapanların Yorumları, Avantaj ve Dezavantajları!

Yazar:

Epttavm’den Alışveriş Yapanlar Memnun Kalıyor mu? Epttavm Alışveriş Yapma Avantajları, Dezavantajları Var mı? Tüm Detayları…

E PTT AVM, PTT tarafından kurulan ve yaklaşık olarak 5 yıldır faaliyette olan bir elektronik ticaret şirketidir. Türkiye’nin en köklü kamu kurumlarından biri olan PTT bünyesinde faaliyet gösteren E PTT AVM, tüketicilere kolay ve keyifli bir alışveriş imkanı sağlamaktadır. Hemen hemen her alandan ürüne sahip olan PTTAVM, giyimden ev elektroniğine, kozmetikten sağlığa, anne ve bebek ürünlerinden giyim ve aksesuara, ev dekorasyonundan ofis malzemelerine, otomotivden pet shopa varana kadar pek çok kategoride binler ürünü tüketici ile buluşturmaktadır.

Epttavm’den Alışveriş Yapanlar Memnun Kalıyor mu?

PTTAVM, Giyim & Aksesuar, Elektronik, Anne & Bebek, Ev & Yaşam, Hobi Dünyası, Pet Shop, Spor & Outdoor, Kozmetik & Sağlık, Otomobil & Motosiklet, Süpermarket olmak üzere toplamda 10 farklı kategoride binlerce ürünü alıcılarına sunmaktadır. Üstelik markalar için bünyesinde mağaza açmaya imkan tanıyan PTT AVM, markalara her türlü ürünlerini sergileyebilme olanağı da sunmaktadır.

Öte yandan tüketicilere alışveriş konusunda da kolaylık sağlayan E PTT AVM, hepsiburada.com, gittigidiyor.com gibi e-ticaret devlerinin kullanış olduğu ödeme sistemi gibi bir sistem kullanmaktadır. Üstelik devlet güvencesinde alışveriş olanağı sunan PTT AVM, bu gibi nedenlerden dolayı müşteri memnuniyeti de sağlayabilmektedir.

Epttavm Alışveriş Yapma Avantajları

PTT AVM üzerinden alışveriş yapmanın en büyük avantajları, kurumun pek çok ürünü, piyasadaki değerinin oldukça altında satışa sunmasıdır. Ürünleri için düzenlemiş olduğu kampanyalar ile indirim fiyat ve avantajlı alışveriş sağlayan PTT AVM, kaliteli bir ürüne, piyasaya kıyasla daha uyguna bir bedel karşılığında sahip olabilme fırsatı sağlamaktadır.

Bunun yanı sıra EPTTAVM’den alışveriş yapabilmenin bir diğer avantajlı yanı ise, alışverişler için devlet güvencesi sunulmasıdır. Kamu kurumlarından biri olan PTT bünyesinde hizmet veriyor olması nedeniyle ödeme konusunda da güvence sağlayan EPTTAVM, teslimatlarını da yine kendi bünyesindeki PTT kargo ile gerçekleştirmektedir.

Epttavm’den Alıveriş Yapmanın Dezavantajları Var mı?

EPTTAVM’nin, Türkiye’de ilk defa 3 boyutlu alışveriş sistemini uygulamaya sokan bir e-ticaret devidir. Dolayısıyla pek çok avantajlı yanı olabileceği gibi, bazı durumlarda dezavantajı da olabilmektedir. Örneğin; tüketici tarafından talep edilen bir ürün, bazı durumlarda mağazada tükenmesi halinde tedarik edilememektedir. Böyle durumlarda tüketiciler daha farklı e-ticaret şirketlerine de yönelebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan 3 Adımda EPTTAVM Giriş ve Üye Olma İşlemleri başlıklı makalemizde E PTT AVM, Epttavm ve PTT AVM hakkında bilgiler verilmektedir. Aynı zamanda PTT Kredileri hakkında bildiklerinizi ve merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum kutusu vasıtasıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

PTT Kredim Etiketleri:
· ·
Kaynak:
PTT AVM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir