Haz 4, 2023
10105 Görüntüleme

PTT Doğalgaz Faturası Ödeme Yöntemleri

Yazar:

Bankacılık, Posta ve Lojistik sektörlerinde hizmet veren PTT fatura ödeme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. 

Bankacılık, Posta ve Lojistik sektörlerinde hizmet veren PTT fatura ödeme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Türkiye’nin en yaygın şube sayısına sahip kuruluşu olan PTT, artan şube sayısıyla kesintisiz şekilde hizmet vermektedir. PTT’de doğalgaz başta olmak üzere elektrik, su, internet ve pek çok kurum faturası şube, internet ve ATM’ler aracılığıyla ödenebilmektedir.

PTT İnternet Bankacılığı Doğalgaz Faturası Ödeme

PTT Doğalgaz Faturası Ödeme Yöntemleri

PTT internet bankacılığı ile doğalgaz faturasını ödemek isteyenler anlaşmalı oldukları doğalgaz şirketi tarafından faturanın kesiminden sonra PTT ile ödemelerini yapabilirler. Sadece TC No veya Abone numarası ile faturanın ödenmesi için sıra beklemenize de gerek yoktur. İnteraktif Posta Çeki hesabı açtırarak PTT İnternet Bankacılığı ile para yatırma ve para çekme işlemlerini kendiniz kolaylıkla hemen sıra beklemeden yapabilirsiniz. PTT bankacılığı hizmetleri arasından doğalgaz fatura ödeme işlemlerini PTT şubeleri, ATM ve online uygulama üzerinden de yapmak mümkündür.

PTT Fatura Ödeme Komisyonu Var Mı?

PTT fatura ödeme işlemleri için tüm aktif PTT kanalları çok hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. PTT aracılığıyla yapılan doğalgaz fatura ödeme işlemleri anlaşmalı kurumlar arasında ise komisyonsuz ve masrafsız yapılmaktadır. Sektördeki en düşük ücret ve komisyonu alan PTT, bazı işlemlerde belli oranlarda komisyon almaktadır.

Telefon, doğalgaz ve su fatura gibi faturaları ödemek için PTT’yi tercih edenlere online web sitesinden, şubelerden veya PTT’matiklerden işlem yapma ve ödemeleri gerçekleştirme fırsatı sunulmaktadır. Doğalgaz faturası ödemenin yanı sıra abonelik alma işlemlerini yine PTT aracılığıyla gerçekleştirmek mümkün olurken doğalgaz kredisi almak ve çeşitli işlemleri gerçekleştirmek isteyenlerin ücretsiz olarak faydalanabileceği hizmetler PTT hizmet kanallarında sunulmaktadır.

En güvenli ve en hızlı şekilde en geniş şube ağıyla hizmet veren PTT, para gönderme ve para çekme gibi bankacılık hizmetlerini vermektedir.

Bir önceki yazımız olan PTT Ev Hanımlarına Kredi İmkanı başlıklı makalemizde PTT, PTT Kredileri ve PTT Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir. Aynı zamanda PTT Kredileri hakkında bildiklerinizi ve merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum kutusu vasıtasıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak:
PTT Kredisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir