May 24, 2023
6494 Görüntüleme

Ptt Kart Bakiye Sorgulama

Yazar:

Vatandaşlarımız için internetten yapılan sorgulama türlerini araştırmaya devam ediyoruz.Bu sorgulamalardan ptt kart bakiye sorgulama diye bir sorgulama çeşidiyle karşılaştık.Gerçekten var mı? Böyle bir sorgulama türü diye heme araştırma yaptık

.İşte sonuçları; PTT Kart; Ptt’ye bağlı olan gerçek kişi posta çeki hesap sahiplerinin, hesaplarındaki bakiyeleri banka ATM’lerinden nakit çekim, yurtiçi/yurtdışı alışverişlerde nakit yerine kullanabilmesi ve Ptt matik’lerde nakit çekim ile birlikte fatura ödeme, anlaşmalı Kuruluş ödemeleri, aktarma vb. işlemleri yapabilmelerini sağlayan ve 2013 yılında emekliler dahil 3.755.065 adet kullanıcıya sahip bir kart türüdür.

Bankaların vermiş olduğu kredi kartları ile aynı özelliğe sahip olan Ptt Kartlarından parasal işlemler yapıldığı için PTT Kart Bakiye Sorgulama işleminin internetten yapılabilmesi imkansızdır.Yapabiliriz diyen sitelere de kesinlikle güvenip bu özelliğe sahip kart bilgilerinizi kesinlikle vermemenizi tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan PTT Bank Emekli Maaşı Taşıma ve Sorgulama başlıklı makalemizde PTT Bank, PTT Emekli Kredisi ve PTT Kredileri hakkında bilgiler verilmektedir. Aynı zamanda PTT Kredileri hakkında bildiklerinizi ve merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum kutusu vasıtasıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

PTT Kredim Etiketleri:
·
Kaynak:
PTT Kredisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir