Nis 30, 2023
11155 Görüntüleme

PTT Kredisi Başvuru Şartları

Yazar:

PTT’nin 2018 yılında da anlaşma yaptığı çok sayıda banka mevcuttur. PTT’den maaş alınıyor ya da alınmıyor olunsun bu kampanyalardan herkes yararlanabilmektedir.

PTT’nin 2020 yılında da anlaşma yaptığı çok sayıda banka mevcuttur. PTT’den maaş alınıyor ya da alınmıyor olunsun bu kampanyalardan herkes yararlanabilmektedir. PTT Kredisi Başvurusu 2020 yılında da diğer yıllarda olduğu gibi değişiklik göstermemektedir. Şimdi PTT Kredisi Başvuru Şartları 2020 inceleyelim…

PTT Kredisi Başvuru Şartları

Hem diğer bankalar hem de PTT düşük faizli ihtiyaç kredisi imkanı tanımaktadırlar. Bunu etkileyen bir çok faktör bulunmaktadır. O bankadan ya da PTT’den maaş almak, kredi notunun yüksek olması, findeks geçmişinin temiz olması ve benzeri gibi. PTT en uygun düşük faizli kredi imkanı sağlayanlar arasında yer almaktadır.

PTT Kredisi Başvurusunda dikkat edilmesi gerekenlerde biri kurum tarafından verilen belgeyi tümüyle eksiksiz oldurulmasıdır. Belgede eksiklik olması tüm işlemleri yavaşlatacaktır. Aynı zamanda PTT Kredisi başvurusu PTT şubelerinden yapılabilindiği gibi anında, online olarak yapıldığı kanallarda mevcuttur.

PTT Kredi Başvuru formu eksiksiz olarak doldurulup, teslim edildikten sonra ise yetkililer sizden belgeyi alır ve kredi talebinizi iletir. İstediğiniz kredi tutarının onaylanıp onaylanmadığı ise size bildirilir.

PTT Kredisi Başvuru Şartları ile bankadan bankaya göre değişiklik göstermektedir. PTT’nin anlaşmalı olduğu bankalar arasında; Türk Ekonomi Bankası (TEB), Odeabank, Fibabanka, ING Bank, Denizbank, Aktif Bank ve Burgan Bank bulunmaktadır.

Aktif Bank PTT Kredisi Başvuru Şartları

Aktif Bank’tan PTT Kredisi Başvurusu yapmak için 80 ve altındaki yaşlarda olmanız gerekmektedir. 80 ve üzeri kişiler Aktif Bank PTT kredisinden yararlanamamaktadır. Ayrıca yine benzer şekilde bu bankadan PTT kredisi altında 60.000 TL’den fazla kredi alınması mümkün değildir.

Burgan Bank PTT Kredisi Başvuru Şartları

Burgan Bank’tan PTT Kredisi Başvurusu yapmak için 84 ve altındaki yaşlarda olmanız gerekmektedir. 84 ve üzeri kişiler Burgan Bank PTT kredisinden yararlanamamaktadır. Ayrıca yine benzer şekilde bu bankadan PTT kredisi altında 55.000 TL’den fazla kredi alınması mümkün değildir.

Odeabank PTT Kredisi

Odeabank PTT Kredisi Başvurusu yapmak için 75 ve altındaki yaşlarda olmanız gerekmektedir. 75 ve üzeri kişiler Odeabank PTT kredisinden yararlanamamaktadır. Ayrıca yine benzer şekilde bu bankadan PTT kredisi altında 50.000 TL’den fazla kredi alınması mümkün değildir.

ING Bank PTT Kredisi

ING Bank PTT Kredisi Başvurusu yapmak için 75 ve altındaki yaşlarda olmanız gerekmektedir. 75 ve üzeri kişiler ING Bank PTT kredisinden yararlanamamaktadır. Ayrıca yine benzer şekilde bu bankadan PTT kredisi altında 45.000 TL’den fazla kredi alınması mümkün değildir.

Bir önceki yazımız olan PTT Kredisi Nedir? başlıklı makalemizde PTT, PTT Kredileri ve PTT Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir. Aynı zamanda PTT Kredileri hakkında bildiklerinizi ve merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum kutusu vasıtasıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

PTT Kredim Etiketleri:
· · ·
Kaynak:
PTT Kredisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir