May 12, 2023
7094 Görüntüleme

PTT Online Hizmetler: PTT İnternet Bankacılığı Kullanımı!

Yazar:

PTT internet bankacılığı işlemlerini yapabilmek için interaktif bir internet şifresi almanız şarttır. Bankacılık işlemlerinin güvenilir şekilde gerçekleşmesini sağlayan PTT’nin resmi web sayfasından veya aplikasyonunda internet şubesine giriş yapabilirsiniz. PTT online sitesinden bankacılık hizmeti ile öne çıkarken bu şekilde oturum açmak için PTT şifre alma işlemi gereklidir.

PTT İnternet Bankacılığı Şifre Alma, Şifre Sıfırlama, Başvuru Yapma

PTT internet sitesinden hizmetler hakkında bilgiler de sunarken çok fazla ilgi gören PTT internet bankacılığı ile pek çok işlemi yapabilirsiniz. Havale ve EFT işlemlerini yurt içi ve yurt dışından hızlıca yapabilirsiniz. Bakiyenizi sorgulayabilir, kartınızı ödeyebilir, kiranızı yaptırabilir, hesabınızı takip edebilir ve daha pek çok bankacılık işlemlerini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. PTT online bankacılık hizmetlerine ulaşmak için interaktif posta çeki hesabı almak şarttır. Bu hesabı açtıran müşteriler internet bankacılığı kullanmaya başlayabilirler. Ücretsiz şekilde sunulan bu hizmette 5 Lira kadar temsili bir ücret istenirken  bu tutar sizin hesabınıza da otomatik şekilde yatırılmaktadır. Ardından PTT şifre alma işlemlerini şubelerden veya müşteri hizmetlerinden yapabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız veya değiştirmek istiyorsanız şifre sıfırlama işlemlerini kendiniz şubeye gitmeden ve zaman kaybetmeden yapabilirsiniz. Sıra beklemeden tüm bankacılık işlemlerini yapmanın en kısa yolunun internet bankacılığı olduğu unutulmamalıdır.

PTT Bank Online Hizmetleri

PTT internet kullanımı için giriş parolalarını ve şifrelerini aldığınızda hemen PTT internet bankacılığı hesabınıza giriş yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Bakiye kontrolü, eft, havale, hesap kapatma, faiz işlemleri, döviz alıp satma, para çekme, fatura ödeme, para yatırma gibi türlü bankacılık işlemlerini internetten yapmak PTT Bank ile oldukça güvenlidir. Hızlı bankacılık işlemlerini PTT internet ile yapan herkes bu konuda güvende olurken üst düzey bir memnuniyet ile işlemlerini yapabilirler.

Bir önceki yazımız olan PTT Ev Hanımlarına Kredi İmkanı başlıklı makalemizde PTT, PTT Kredileri ve PTT Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir. Aynı zamanda PTT Kredileri hakkında bildiklerinizi ve merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum kutusu vasıtasıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak:
PTT Kredisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir