May 19, 2023
9464 Görüntüleme

PTT Su Faturası Ödeme Yöntemleri

Yazar:

PTT internet bankacılığı ile online elektronik ortamda fatura ödeme işlemleri için İnteraktif Posta Çeki Hesabı kullanmanız tavsiye edilmektedir. Hesaptaki online güvenlik kodları ile online şekilde hızlı para transferi ve fatura ödemelerinizi anında yapabilirsiniz.

PTT’nin bankacılık hizmetleri ile tüm Türkiye’de her yerden faturalarınızı PTT aracılığıyla güvenle ödemeniz artık çok kolay ve çok hızlıdır. Su dağıtım şirketlerinden adınıza düzenlenen su faturası tahsilatlarınızı PTT işyerlerinden ve diğer kanallardan kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca Pttmatikler ile posta çeki hesabınız ile de İnteraktif Posta Çeki Hesabı (İPÇ) sistemi ile PTT şubelerinize uğramadan da fatura ödemelerinizi yapmanız çok kolaydır.

PTT Su Faturası Ödeme Yöntemleri

PTT internet bankacılığı ile online elektronik ortamda fatura ödeme işlemleri için İnteraktif Posta Çeki Hesabı kullanmanız tavsiye edilmektedir. Hesaptaki online güvenlik kodları ile online şekilde hızlı para transferi ve fatura ödemelerinizi anında yapabilirsiniz. Abonesi olduğunuz su dağıtım şirketinden size gönderilen faturanın ardından abone numaranız ile internet bankacılığı üzerinden faturanızı anında ödeyebilirsiniz. İnternet bankacılığı ve PTTmatik’leri kullandığınızda sıra beklemeden ve zaman kaybetmeden tüm bankacılık işlemlerinizi güvenle kendiniz yapabilirsiniz.

PTT Fatura Ödeme Komisyonu Var Mı?

PTT fatura ödeme anlaşmalı olduğu kurum ve şirketler ile yapılması halinde ödeme ve para transferi işlemleri masrafsız ve ücretsizdir. Fatura ödeme işlemlerinde PTT şubelerinden nadir olarak bazı şirketlerin ödeme ve tahsilat işlemlerinde işlem ücreti çok düşük tutarda tahsil edilebilmektedir. Bazı işlemlerde 1 TL gibi sembolik bir ücret olan ve Türkiye’nin her yerinden fatura ödeme seçeneklerini bizlerle buluşturan bir hizmet ağı vardır. Bankacılık işlemlerinin hızlı ve güvenilir şekilde yapılmasının ayrıcalığını yaşamak isteyen herkesin tercih ettiği PTT, sektördeki en hesaplı ve en güvenilir kuruluşlardandır. İşlemlerine herhangi bir masraf ödemek istemeyen müşteriler Pttmatik’leri tercih edebiliyorlar. İnteraktif Posta Çeki Hesabı alan PTT müşterileri işlemlerine herhangi bir masraf ödemezler. Para transferi, fatura ödeme, para çekme ve para yatırma gibi bankacılık işlemleri için ücret ödememek Pttmatik ve PTT internet bankacılığı ile mümkündür.

Bir önceki yazımız olan PTT Ev Hanımlarına Kredi İmkanı başlıklı makalemizde PTT, PTT Kredileri ve PTT Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir. Aynı zamanda PTT Kredileri hakkında bildiklerinizi ve merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum kutusu vasıtasıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak:
PTT Kredisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir