Haz 4, 2023
9485 Görüntüleme

PTT Yurtdışı Kargo: Güncel Gönderim Süresi ve Ücretleri

Yazar:

Hem yurtiçinde hem de yurtdışında kargoların gönderimini yapan PTT kargo ücretleri, yurt içi tarifesine göre yurtdışı ücretleri ise doğal olarak biraz daha yüksektir.

PTT çok farklı alanlarda hizmet vermektedir. Bu nedenle de pek çok müşteri tarafından sürekli tercih edilmektedir. PTT (Posta Telgraf Teşkilatı) posta, telgraf, lojistik gibi alanlarda öne çıkmaktadır.

PTT kargo takip aşamaları ile de diğer kargo firmalarıyla kıyaslandığında daha aktif ve çok uygun fiyatlarda kargo taşımacılığı yapması nedeniyle farklıdır. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında kargoların gönderimini yapan PTT kargo ücretleri, yurt içi tarifesine göre yurtdışı ücretleri ise doğal olarak biraz daha yüksektir.

PTT Yurtdışı Kargo Gönderim Süresi

PTT Yurtdışı Kargo Ücretleri ve Gönderim Süreleri

PTT yurtdışı kargo hizmeti ile özellikle online alışveriş sitelerinin PTT kargo ile çalışması söz konusudur. PTT Kargo nerede hizmeti ile de çok açıklayıcı ve yakından takip raporlarını yurtdışından ülkemize gelene kadar takip etmek çok kolaydır. PTT kargo takip süreçlerinde yurtdışından ülkemize yaklaşık 15 günde gönderiler ulaşmaktadır. Bu süre ülkelerin uzaklığına göre değişebilirken başta Çin, Abd, İngiltere ve Almanya gibi ülkelerden yapılan gönderiler son zamanlarda oldukça fazladır. Hava yolu, deniz yolu ve kara yolu şeklinde ulaştırma aşamaları ile yurtdışı kargo gönderimleri sağlanmaktadır.

PTT Yurtdışı Kargo Gönderim Ücretleri

PTT yurtdışı kargo gönderimlerinde fiyatları nedeniyle tercih edilen bir kurumdur. En uygun fiyatlı yurtdışı gönderilerine PTT kargo ile ulaşmak mümkündür. PTT kargo ücretleri hesaplama kriterlerinde pek çok kolaylıkta vardır. PTT kargo takip süreçlerinden de yenilikler sağlayan  PTT kargo uluslararası hizmet vermektedir. PTT kargolarınızı başta en, boy, yükseklik ve ağırlık gibi kriterler ile hesaplayarak ayrıca gönderi sağlayacağınız ülkenin de uzaklık mesafesini ücretlendirmede önem sağladığını unutmamalısınız. Yurtdışı kargolarınızın durumunu ve sürecini takip etmek için PTT kargom nerede? servisini kullanarak anında ücretsiz şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kaynak:
PTT Kargo

Görüşler PTT Yurtdışı Kargo: Güncel Gönderim Süresi ve Ücretleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir