Oca 16, 2023
6067 Görüntüleme

Pttcell Nasıl Alınır? Avantajları Nelerdir?

Yazar:

PTTCell, Türkiye’nin en köklü şirketlerinden biri olan Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü bünyesinde sunulan bir GSM operatörüdür. PTT, vatandaşlara bankacılık, lojistik, kargo ve bunun gibi çeşitli alanlardaki kuruluşları ile hizmet verirken, PTTCell sayesinde telekomünikasyon alanında da hizmet vermektedir. Şirket tarafından tüketicilere sunulan PTTCell paketler, kişinin ihtiyacına göre hazırlanmakta ve buna göre diğer GSM operatörlerine kıyasla daha avantajlı bir hale getirilmektedir.

Pttcell Nedir?

Adını ilk kez duyan pek çok tüketici, PTTCell nedir diye merak etmekte ve konu ile alakalı araştırmalarda bulunmaktadır. Ülkenin en önemli ve en eski kuruluşlarından biri olan PTT, posta, banka ve lojistik gibi hizmetlerinin yanı sıra 5 sene öncesinde PTTCell’i hayata geçirerek mobil alanda da hizmet vermeye başlamıştır. Bu doğrultuda PTTCell, insan odaklı hizmet anlayışı ile en üst seviyede mobil hizmetlerini en uygun bedel karşısında sunmaktadır.

Günümüzde pek çok tüketici, PTT’nin sunmuş olduğu bu kaliteli telekomünikasyon hizmetinden en uygun fiyatlar ile faydalanabilmek adına PTTCell nasıl alınır diye araştırmaktadır.

Pttcell Nasıl Alınır?

PTTCell avantajlarından faydalanmak isteyen ve nasıl PTTCell’li olacağını merak eden tüketiciler için PTTCell yalnızca Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğüne bağlı şubelerden temin edilebilmektedir.

“PTTCell nasıl alınır?” sorusunun cevabında; tüketicinin PTTCell sahibi olabilmesi için nüfus cüzdanı ile beraber ülkenin herhangi bir noktasında mevcut bulunan PTT şubesine müracaat etmesi gerekmektedir. PTT şubesine müracaat eden tüketici şubelerde PTTCell kampanyaları ve tarifeleri hakkında bilgi edinerek kendisine en uygun tarifeyi seçmekte ve buna göre işlem başlatmaktadır. Faturalı hat temin etmek isteyen tüketicilerin ise yanında kendi adında son 2 aya ait herhangi bir fatura bulundurması gerekmektedir. Gerekli işlemlerin yerine getirilmesi ile tüketici PTTCell ailesine katılmış olacaktır.

Pttcell Avantajları

Tüketicinin ihtiyacına göre hazırlanan paket ve tarifeler sayesinde hemen hemen herkesin PTTCell avantajlarından faydalanabilmesi mümkündür. PTTCell tarifelerini faturalı ve faturasız olmak üzere ikiye ayırırken, tarife ve paket olarak da sınıflandırmaktadır.

Bunun ile beraber PTTCell telefon kampanyası olarak sunulan indirimli tarifeler de kullanıcısına büyük avantaj sağlamaktadır. PTT’nin sunmuş olduğu bu tarife ve paketler hakkında bilgi edinmek, tarife değişikliğinde bulunmak ya da bunun gibi çeşitli konularda destek alabilmek için PTTCell müşteri hizmetlerini aramak mümkündür. PTTCell’in müşteri hizmetleri numarası ise 444 67 88’dir.

Bir önceki yazımız olan PTTCell Müşteri Hizmetleri Numarası ve Hızlı Bağlanma başlıklı makalemizde PTTcell hakkında bilgiler verilmektedir. Aynı zamanda PTT Kredileri hakkında bildiklerinizi ve merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum kutusu vasıtasıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

PTT Kredim Etiketleri:
· ·
Kaynak:
PTTCell

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir