Şub 3, 2023
8030 Görüntüleme

Pttcell Tarifeleri / Faturalı – Faturasız

Yazar:

Pttcell Tarifeleri, Pttcell Faturalı Tarifeleri, Pttcell Faturasız Tarifeleri, PTTcell Kampanyalar, İletişim ve Diğer Detaylar…

Pttcell, Türkiye’nin en eski ve köklü kurumlarından biri olan PTT tarafından kurulan bir GSM operatörü olarak bilinmektedir. Yaklaşık olarak 5 yıldır faaliyette olan Pttcell, kullanıcılarına çeşitli tarifeler sunarak avantajlı kullanım sağlamaktadır. Pttcell faturalı tarifeleri ile Pttcell faturasız tarifeleri olmak üzere her iki grup için çeşitli tarifeler sunan PTT, bu tarifelerini genellikle uygun fiyatlar üzerinden kullandırmaktadır. PTTCell tarifeleri detayları…

Pttcell Tarifeleri

Pttcell tarifeler, faturalı ve faturasız olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bunun dışında ayrıca faturalı ve faturasız paketler de sunmaktadır. Yüksek kalitede mobil iletişim hizmetleri sunan Pttcell, faturalı aboneleri için Pttcell Ailem, Yıldız 10 GB, Süper 5 GB, Eko 3 GB, Mini 1 GB, Gel Tezkere, Güzel Gelecek gibi tarifeleri ihtiyaçlara göre müşterilerin kullanımına sunmaktadır.

Faturasız olarak hazırlanan tarifeler ise; Faturasız Tarife ve Bereket Tarifesi gibi tarifelerdir. Pttcell’e geçmek isteyen ya da Pttcell aboneleri, konuşma, mesajlaşma ya da internet ihtiyacına göre Pttcell tarifler arasından seçim yaparak kullanıma başlayabilmektedir. Tarifeler ve kullanımları ile alakalı olarak detaylı bilgi edinmek isteyen cep telefonu kullanıcılarının Pttcell iletişim üzerinden müşteri danışmanı ile iletişime geçerek bilgi alabilmektedir. Ayrıca bu hat üzerinden ya da PTT’nin resmi internet sitesi üzerinden Pttcell kampanyalar hakkında da bilgi alınabilmektedir.

Pttcell Faturalı Tarifeleri

Pttcell faturalı tarifeleri sayesinde cep telefonu kullanıcıları, diledikleri ve ihtiyaç duydukları kadar dakika, SMS ve internet paketleri için toplamda sabit bir ücret ödemektedir. Örneğin; Pttcell Yıldız 10 GB Tarifesinde; grup içi sınırsız konuşma, yurt içi her yöne bin 500 dakika, yurt içi her yöne bni 500 SMS ve 10 GB internet kullanımı sunulurken, bu kullanımlar için 59 TL fatura talep edilmektedir. Diğer faturalı tarifelerde de müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda haklar belirlenerek bir ücretlendirme yapılmaktadır.

Pttcell Faturasız Tarifeleri

Pttcell faturasız tarifelerinde ise, kullanıcılar kullandıkları Pttcell internet, dakika ve SMS için belli bir ücret öderken, sahip olduğu kullanım haklarının kotası dolduğunda ayı dolmasını beklemesi ya da yeni paket alımlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Pttcell faturasız tarifelerine örnek gösterilecek olursa; Faturasız Tarife’de, aylık en az 20 TL yükleme yapılması halinde grup içi 100 dk, yurt içi her yöne kullanımlarda ise ilk dakikası 10 kuruş, 5 dakikasına ise 30 kuruştan ücretlendirilmektedir.

Bir önceki yazımız olan PTTCell Müşteri Hizmetleri Numarası ve Hızlı Bağlanma başlıklı makalemizde PTTcell hakkında bilgiler verilmektedir. Aynı zamanda PTT Kredileri hakkında bildiklerinizi ve merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum kutusu vasıtasıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

PTT Kredim Etiketleri:
Kaynak:
PTTCell

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir