Oca 23, 2023
7399 Görüntüleme

Pttcell Tarifeleri Faturalı-Faturasız

Yazar:

PTTcell tarifeleri müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. PTTcell faturalı tarifeler ve PTTcell faturasız tarifeler olmak üzere ikiye ayrılan bu tarifeler, ayrıca paket olarak da ayrılmaktadır.

PTTcell, Türkiye’nin en köklü kamu kurumlarından biri olan PTT tarafından kurulmuş ve yaklaşık olarak 5 senedir hizmet veren bir GSM operatörüdür. PTTcell adı altında iletişim hizmetleri sunan PTT, insan odaklı hizmet anlayışı ile sunmuş olduğu PTTcell tarifeleri sayesinde yüksek kalite ve hesaplı bir şekilde mobil iletişim olanağı sağlamaktadır.

PTTcell Tarifeleri

PTTcell tarifeler müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. PTTcell faturalı tarifeler ve PTTcell faturasız tarifeler olmak üzere ikiye ayrılan bu tarifeler, ayrıca paket olarak da ayrılmaktadır. Faturalı tarifeler; PTTcell Ailem Tarifeleri, PTTcell Yıldızlı 10 GB Tarifesi, PTTcell Süper 5 GB Tarifesi, PTTcell Eko 3 GB Tarifesi, PTTcell Mini 1 GB Tarifesi, Gel Tezkere Tarifesi ve Güzel Gelecek Tarifesi’dir. Faturasız Tarifeler ise; Faturasız ve Bereket Tarifesi’dir.

Bunların yanı sıra paket alımları da sağlayan PTTcell, faturalı tarifeler için internet, SMS ve ses paketleri sunarken, faturasız tarifeler için hepsi dahil paketler, SMS paketi, ses paketi, PTTcell konuşturan 1000 paketi ve internet paketi sunmaktadır.

  • Pttcell Faturasız Tarifeler

PTTcell faturasız tarifeler, Bereket Tarifesi ve Faturasız Tarife’dir. Bereket Tarifesi’nde ayda minimum 20 TL yükleme yaparak her yöne ilk dakikası 10 kuruş + 5 dakikası 30 kuruştan konuşma imkanı sağlanırken, PTTcelli’lerle 3000 dakikaya kadar konuşma olanağı sağlanmaktadır.

Faturasız Tarife’de de aynı şekilde Bereket Tarifesi gibi konuşma olanağı sağlanmaktadır.

  • PTTcell Faturalı Tarifeler

PTTcell faturalı tarifeler, PTTcell Ailem, Yıldızlı 10 GB, Gel Tezkere, Mini 1 GB, Eko 3 GB, Süper 5 GB ve Güzel Gelecek tarifeleridir. PTTcell Ailem Tarifeleri üzerinden her bir aile bireyine kendi ihtiyacı doğrultusunda hizmet sunan PTTcell, mini, midi ve maksi tarifeleri ile konuşma, SMS ve internet hakkı tanımaktadır.

Yıldız 10 GB Tarifesi’nde ayda 59 TL’ye he yöne bin 500 dakika, bin 500 SMS, 12 GB internet ve PTTcell yönüne sınırsız konuşma imkanı sağlarken, Süper 5GB Tarifesi’nde ise 44 TL’ye her yöne bin dakika ve SMS, 7 GB internet ve yine PTTcell yönüne sınırsız konuşma sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan PTT 2022 Boyut ve Mesafeye Göre Kargo Maliyetleri başlıklı makalemizde PTT Kargo, PTT Kargo Maliyetleri ve PTT Yurtdışı Kargo hakkında bilgiler verilmektedir. Aynı zamanda PTT Kredileri hakkında bildiklerinizi ve merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum kutusu vasıtasıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

PTT Kredim Etiketleri:
· ·
Kaynak:
PTT Kargo

Görüşler Pttcell Tarifeleri Faturalı-Faturasız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir